O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, by zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą mogli skorzystać. Tworzę, dlatego że lubię, ale i z powodu tego, że pragnę rozwijać własny warsztat – w związku z tym jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, zaś poniekąd krytykę oczywiście zdrową).
Czytaj i wymieniaj się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić parę przyjemnych minut, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy mamy odmienny punkt widzenia oraz różne preferencje, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się więc nad opublikowaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli będą one krytykujące – dzięki tego rodzaju uwagom jestem w stanie się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na start parę tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do głębszego odkrywania bloga. Jest on dosyć spory, w związku z czym wierzę, że każdy będzie mógł wypatrzyć w tym miejscu coś dla siebie!